Нові люди – нові ідеї: у Черкасах вперше провели форум у форматі TED (фоторепортаж)

16 квітня 2018, 17:25

Цієї суботи в Черкасах відбувся форум  нового для міста формату. Громадська організація “Нові люди — Черкаси” зібрала 12 спікерів та понад 200 учасників, щоб обговорити питання культури, реформ та розвитку міста. Серед учасників форуму були як і відомі місцеві культурні та громадські діячі, так і гості з інших міст України.

Сам форум було організовано у популярному нині форматі TED — спікери мали на виступ до 15 хвилин часу. До участі у ньому долучилися народний депутат Сергій Лещенко, мер Збаража Роман Полікровський, очільниця ГО "Молода Черкащина" Вікторія Феофілова та інші.

Над втіленням ідеї форуму працювали понад два роки. І навіть попри те, що вхід був платним, квитки було розпродано протягом кількох днів після початку продажів.

— Для того, щоб хороші позитивні люди могли познайомитися, поділитися своїми ідеями, і було організовано цей форум. В основному ми будували його на стосунках. Тут майже немає людей, які не знають інших учасників, — розповів співорганізатор форуму, голова ГО "Нові люди–Черкаси« Павло Валенчук.

Основний акцент форуму був на ідеях та проектах, які були реалізовані спікерами. Кожен з них мав можливість розповісти про те, як виникли в них ідеї, що вони робили для їхнього втілення та з якими проблемами стикалися.

— Це круто та цікаво як для людини, яка обожнює своє місто, оскільки розумієш, що в ньому живуть креативні, небайдужі, а головне повні потенціалу містяни. Дякую організаторам за цікавих спікерів. Але ще більш тим, хто просто взяв участь, оскільки всі ми - майбутнє нашого міста, ті хто має створити класне майбутнє нашим дітям, — поділилася враженнями від форуму заступник міського голови Людмила Бордунос

Також на заході учасники обирали громадський проект, який буде профінансовано організаторами форуму. Переможцем став проект Life Center "Захисти життя”, який спрямований на допомогу жінкам в кризовій вагітності. Загалом на конкурс було подано 10 проектів.

Відео виступів спікерів незабаром можна буде переглянути на фейсбук-сторінці організаторів.

 

Вгору