Черкащани вибороли три нагороди всеукраїнського турніру з робототехніки

16 квітня 2018, 17:41

У Києві 14-15 квітня відбувся Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи». Участь у ньому взяли 57 команд зі всієї України. Черкаси представляли дві команди гімназії № 9: «Kiborgs.UA» та «BestBoysBand». Гімназисти вибороли три титульні нагороди змагань.

На фестивалі діти зі всієї України демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, проектного мислення та командних цінностей. Темою цьогорічних змагань стала «Вода і людина». Учасники мали виконати безліч важливих і цікавих завдань: представити проект, втілення якого за допопогою інноваційних технологій допомогло б зберегти воду на планеті, продемонструвати командні цінності, представити свого робота та його дизайн і виконати місії запрограмованим на це роботом.

«Чемпіонат  з робототехніки – пізнавальні та емоційно насичені змагання, - зазначає директор гімназії Ірина Топчій. – Вони дозволяють дітям розкрити себе з різних боків. Адже тут вони не лише вивчають певну проблему, якою цього року є «Вода і людина», але й думають над тим, як її вирішити, пропонують власне бачення і проект, що допоможе зберегти чи очистити воду. Крім того, вони працюють в команді, вчаться дослуховуватися один до одного і підтримувати буквально кожної миті. Окремим напрямком є складання та програмування роботів».

Команда «Kiborgs.UA» на ігровому полі здобула другий результат змагань серед усіх команд і призовий кубок гри роботів. Також учасники команди вибороли переможний кубок номінації «Основні цінності» за командний дух, згуртованість та вміння спільно досягати результату. Тренери команди – Микола Цимбал та Андрій Стецюк. Учасники: Олена Лимаренко, Валерія Ємець, Юлія Ночовник, Марина Ніколаєнко, Інга Андрієнко, Єгор Білокінь, Олександр Литвинов.

Команда BestBoysBand» на грі роботів ввійшла в п’ятірку кращих. Нагородою команди став кубок «Майбутня зірка». Готувала команду вчитель Катерина Волкова. Учасники: Володимир Асауленко, Євгеній Ішечкін, Олександр Дрозд, Тимощук, Андрій Вовк, Михайло Нелін, Володимир Музика, Олександр Черненко.

«Неймовірні враження, емоції, досвід спілкування із суддями та учасниками інших команд, нові знайомства, цікаві дослідження, безліч роботів – це все
FLL», - діляться враженнями від фестивалю гімназисти.

Результати гімназистів на турнірі довели їхній рівень для участі в змаганнях міжнародного рівня.

За повідомленням Черкаської гімназії №9.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Валерій :

Друге всеукраїнське місце здобула не 9 гімназія, а санаторна школа інтернат?

Вгору