Нове відділення ПриватБанку, на прохання черкащан, відкрили у спальному районі міста

18 червня 2014, 10:59

Найбільша банківська мережа в Черкасах розширюється з кожним днем. Нещодавно по вулиці Тараскова, 22, відкрилося нове відділення ПриватБанку. Тепер мешканці Південно-Західного району отримали свою точку опори.

- Нове відділення відкрили, як і обіцяли, жителям району Тараскова. Для своїх клієнтів ПриватБанк розробив принципово новий формат обслуговування, який не має аналогів в Україні, - це не тільки відкрита архітектура приміщень, без кабінетної системи, але і новий для України формат обслуговування. Ми не поділяємо фахівців з професії, кожен з них універсальний, може надати клієнту будь-яку банківську послугу за кілька хвилин цілодобово, - говорить директор Черкаської філії ПриватБанку Віктор Шуршин. - Більше того, співробітники банку можуть проконсультувати з будь-якого питання, в тому числі, як швидко і зручно отримати банківські послуги, не виходячи з дому".

- Нове відділення надає клієнтам широкий спектр банківських продуктів і послуг. Тут можна сплатити будь-який рахунок, відправити грошовий переказ або поповнити депозит. Своїм головним завданням фахівці вважають оперативне і точне задоволення потреб клієнта, - говорить керівник відділення "Південно-Західне № 3" Горбенко Наталія.

Жителі віддаленого району впевнені, відкриття нового відділення значно спростить їхнє життя і заощадить час.

"Нове відділення ПриватБанку - це дуже зручно! Адже раніше доводилося їздити до найближчого відділення. Я рада, що наше прохання про відкриття відділення в районі Тараскова було почуте і задоволене. Величезне спасибі за це!", - каже мешканка району Тетяна Севастьянова.

Нове відділення “Південно-Західне № 3” відкрито за адресою: вул. Тараскова, 22, біля одного з популярних супермаркетів міста. Відділення працює у будні з 9.00 до 18.00, у суботу з 9.00 -16.00, без перерви на обід, а неділя - вихідний день.

Найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку йде в ногу з часом. На даний момент він є одним з найбільш високотехнологічних банків світу. Зараз тільки в Черкаській області працює 238 банкоматів і 328 термінів самообслуговування. А 88 відділень ПриватБанку обслуговують клієнтів у всіх районах міста та Черкаської області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору