“Нова гра на виживання”: черкащани продовжують обговорювати боротьбу з тротуарами

15 лютого 2021, 19:20

Льодові дощі й різке пониження температури 11-го січня спричинили у Черкасах колапс. Тротуари, які зранку 12-го січня присипав снігопад, стали непрохідними - суцільні відрізки льоду приховує сніговий покрив.

Однак черкасці продовжили жартувати про погодні умови і "ковзонуті" тротуари, через які упродовж доби травмувалося більше сотні людей.

Черкасець Костянтин Мірошниченко назвав п'ятницю "новою грою на виживання", оскільки до слизького асфальту додалися ще й непрацюючі світлофори в місті.

Його підтримали Ярослав Лавров і Сергій Макаренко, які привітали з переходом на новий рівень - складніший. І додали, що вже у наступному рівні у Черкасах ще й вимкнуть світло.

Черкасець Ярослав Лавров припустив, що слизькі тротуари по всьому місту і відсутня боротьба зі снігопадом - то нова стратегія Черкас, "Челівуд".

Черкащанка Катерина Коломієць написала допис, у якому зізналася, що "не так вже й сильно любить фігурне катання", коли вона - у ролі танцівниці на льоду.

- Одягнути теплі колготи під штани - це забезпечити себе додатковою подушкою безпеки при приземленні. Я люблю свій дім. Я люблю підлогу у своїй квартирі. Тут я міцно стою на ногах, - зазначила Катерина.

Черкаська фотографиня Лана Кравченко поділилася світлиною зі свого авто. Скло покрив мороз і лід, через що "зовнішній світ" був недоступний.

Черкаска Лариса Ряжена поділилася фотографією авто, яке, здавалося б, безнадійно застрягло в снігу.

Сергій Костенко показав звичний для п'ятниці пішохідний перехід - кучугуру снігу та льоду, які неможливо переступити без травматизму.

Жителька Черкас Ірина Зборовська показала, яким чином їй вдалося ходити тротуарами більш-менш безпечно.

Раніше ми писали, що в мережі поширювали черкаські валентинки. Героями зображень стали черкаська дамба, черги та непочищені дороги.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

…А тим часом списують сотні тон протиожеледної суміші. А для людей травмпункти вже стають другим домом. Зате у мера “усе під контролем” та у Тищенка “комунальні служби працюють в посиленому режимі”. От якби за кожну поломану частину тіла мерія виплачувала компенсацію, тоді б точно усі тротуари були б як влітку!))

Вгору