Взуття для альпінізму і ковзани в кожний дім: черкащани обговорюють тротуари-“вбивці”

11 лютого 2021, 19:20

Фото тематичне

Через непогоду, яка повернулася в Черкаську область, багато міських доріг і тротуарів покрилися льодом. Незважаючи на спроби комунальників, Черкаси до вечора повністю перетворилися на ковзанку.

Черкащани знайшли у цій ситуації позитив: написання гуморних дописів і закликів про тротуари-вбивці. Журналісти "Про все" зібрали найоригінальніші дописи, якими містяни ділилися в соціальних мережах.

Уманчани вже почали шукати альтернативи зимових ботинків. Один із варіантів - взуття для альпінізму, аби можна було бодай якось ходити вулицями міста.

Натомість черкасці пропонують інший варіант - забити у зимове взуття цвяхи, які пробиватимуть лід і гарантуватимуть стійкість на тротуарах.

Особливо актуально це для людей, які сьогодні увечері йтимуть додому, а завтра зранку - на роботу. Оскільки для школярів 12 лютого зробили вихідним днем - очільник Черкас Анатолій Бондаренко закликав усіх містян за можливості лишатися вдома.

Автор транспортної реформи у Черкасах Павло Мосійчук після прогулянки погодився, що містянам не потрібний льодовий палац - із такими слизькими тротуарами є потреба в міській програмі "Ковзани у кожний дім".

- В обгрунтуванні до програми можна сміливо писати: "ходіння по черкаських тротуарах псує милозвучність української мови", - зазначив Павло.

У коментарях під дописом зауважили, що ковзани можна замінити подушкою, прив'язаною до сідниць, і шоломом на голову. З таким спорядженням Черкаси можуть стати ортопедичною Меккою.

Черкаска Оксана Швед запропонувала змінити період виборів і проводити їх взимку, у лютому - "у період, коли тротуари не розчищені від снігу, мінус два і йде дощ".

- Потрібно, щоб кандидати влаштовували флешмоби, але не по загрібанню листячка, а по відкиданню снігу. Або якщо пізно схаменулися - по розкиданню піску. А на дебати щоб приїжджали з лопатами. На тракторцях із GPS-трекерами. Можна навіть з обличчями тих кандидатів на тих тракторцях. І починатимуться вони цитатою Ліни Василівни: "Життя - така велика ковзаниця, кому вдалось не падавши пройти?".

Кандидати можуть написати на білбордах реалістичні написи типу "Безпечне місто - доберись додому не через травмпункт", "Лопатою, а не обіцянками!", - пише черкащанка.

Черкащанка Алла Юрковська поділилася фотографією вхідних дверей свого будинку. На них пропонується шукати інші способи зайти в приміщення - тому що двері примерзли.

В інтернет-спільноті Золотоноші містяни показали фото взуття, яке ідеально підійде для прогулянки містом.

А черкасець Артур Чемерис поділився дієвим методом вижити на слизькому тротуарі - не йти проти законів фізики і користуватися усіма чотирма кінцівками.

Черкасець Юрій Новіков похвалив міську владу та комунальників за бережливе ставлення до муніципальної техніки.

- Ось на фото видно, як трактор проїхав по тротуару на вулиці Чорновола, а сніг залишився лежати. Хтось скаже, що це нехлюйство або недбальство? Але ж ні! Якщо трактором чистити сніг, то він буде швидше зношуваться, а, можливо, і зламається. А яка економія палива! Прошу за все сказане вище нагородити премією тракториста, його керівника, керівника його керівника і міського голову. І виписати подяку, а ще краще - премію, - урочисто написав Юрій Новіков.

В одній із черкаських спільнот спроба пройти без травм тротуаром була описана мотиваційною цитатою.

- Завжди йдіть своєю дорогою, хоч вона й буде тернитстою. Головне - що це ваш шлях, - підписав фото черкасець.

Непогода не покине Черкаську область і завтра. Тому містянам варто бути обережними не лише на тротуарах, а й на дорогах. Міська влада радить за можливості лишатися вдома, аби уникнути травматизму на вулиці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору