НКРЕКП збільшила тарифи на опалення в Черкасах

05 жовтня 2017, 23:01

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг підвищила тарифи на теплову енергію для споживачів Черкаської ТЕЦ та КПТМ "Теплокомуненерго". Відповідне рішення національний регулятор ухвалив на засіданні 5 жовтня, передає vikka.ua.

На засіданні комісії був присутній перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко, який зазначив, що виконавчий комітет міської ради підтримує підвищення тарифів.

Відтепер тепло для споживачів Черкаської ТЕЦ зросло в ціні на 8,9%, а для споживачів "Черкаситеплокомуненерго" – на 4,4%.

Нагадаємо, тариф "Черкаситеплокомуненерго" встановлений на рівні 1327,16 грн/Гкал (раніше – 1271,09 грн/Гкал), а вартість квадратного метра зросла з 30,39 грн до 31,73 грн.

Для споживачів Черкаської ТЕЦ тариф на тепло відтепер становить 1183,98 грн/Гкал замість 1086,84 грн/Гкал, а вартість квадратного метра зросла із 26,07 грн до 28,46 грн.

Поділитись

Коментарі

Михайло сказав:

Интересно для ТЭЦ на 9% , а для “Черкаситеплокомуненерго” на 4,5% смех да и только :-)))

Мила сказав:

Это закончится когда-нибудь? Это не страна, а поле страшных чудес. Поднимут пенсию на копейку и тут же забирают все десять. Как выживать людям? Уезжать нужно и срочно из этой долбаной страны!

Черкащанка сказав:

Падлы. Розенко сказал, что никакие цены поднимать не будут. И как вроде поиздеваться, объявили новую цену на отопление. .Лично я буду платить по старому тарифу, да и то считаю, что он грабительский. Геноцид украинского народа! Куры по цене свинины, газ по цене ЕС, коммуналка вообще по цене 2020 года…Жить не хочется.

Вгору