НІКЗ «Чигирин» шукає нового генерального директора

31 травня 2017, 21:52

19 травня Міністерство культури України оголосило конкурс на посаду генерального директора Національного історико-культурного заповідника "Чигирин". Заявки охочих приймають до 17 червня, пише "ГромЧЕ".

Серед вимог до кандидатів: вища освіта, мінімум 3 роки досвіду роботи, вільне володіння державною мовою.

До участі у конкурсі не допускають тих, хто визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена; мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення або є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку Заповідника на один і п’ять років.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи треба надіслати на поштову та електронну адреси (pyndykivska.u@gmail.com): вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, відповідальна особа – Пиндиківська Юлія Ігорівна, контактний телефон: (044) 234-39-93, електронна адреса: pyndykivska.u@gmail.comз позначкою «документи на конкурс заповідник «Чигирин».

Вгору