Нічний буревій з громом і блискавками наробив клопоту на Чорнобаївщині

03 вересня 2015, 13:34

0d5920344d6013f43bc60dfe599bafb6_XL

Такої сильної бурі з розкотистим громом і блискавками, з проливним дощем,яка пронеслася вночі із 1-го на 2-е вересня над селом Богодухівкою Чорнобаївського району, навіть старожили не пам’ятають. Повалило багато дерев — товстих верб та акацій, перекривши навіть дорогу, порозкривало дахи будинків, зірвало шифер з сільського магазину, у декого побило шибки, порвало електродроти, пише Черкаський край.

Так що спозаранку, відклавши роботу в полі й на городі, село взялося за пили й сокири розчищати наслідки стихії. Вже до обіду 2-го вересня з роботами по лісоповалу в основному справились. Було відновлено електропостачання.

Нічна раптова буря після надзвичайно спекотного дня, коли температура повітря доходила вдень до 32 градусів, пронеслась і над іншими селами Чорнобаївського та Золотоніського районів, де було знеструмлено відповідно 6 і 8 населених пунктів. Електропостачання було до ранку відновлено.

А вже наступного після бурі дня, ніби намагаючись загладити провину, спека була ще сильнішою, до 35 градусів тепла аж до смерку, намагаючись повисушувати налиті калюжі.

Поділитись

Коментарі

Вгору