Ні прання не почепиш, ні форточку не відкриєш, – жителі Новоселиці потерпають від куряви на дорозі (фотофакт)

18 липня 2016, 16:55
18072016112438051373

Фото з сайту viche.ck.ua.

Жителі села Новоселиця, що на Катеринопільщині, звернулись до "Віче" з проханням донести до місцевої влади, що вони потерпають від страшної куряви, що здіймається після проїзду автотранспорту вулицею Набережною.

"Немає сил уже це терпіти, засипали дорогу мучкою. Як тільки машина яка проїде, а тут і трактори, і комбайни гасають ─ курява стовпом стоїть. Ні стірку не почепиш, ні форточку не відкриєш. На вулиці взагалі втриматися не можна", ─ розповідає одна із місцевих мешканок.

З’ясувалося, що в сільраді знають про проблеми селян. Сільський голова Павло Прокопенко так прокоментував ситуацію:

"У ніч з 18 на 19 червня, як була гроза, на цій вулиці начисто змило сошейку, з асфальтом і камінням, усе знесло в ставок, повимивало ями… Скільки я живу, такого ще не бачив! А тут похорон. Що робити? Щоб хоч якось врятувати ситуацію, ми тимчасово вирівняли дорогу відсівом, щоб могла пройти похоронна процесія. Іншого виходу не було на той момент. А тепер шукаємо кошти для капітального ремонту. Підрядник оцінив ремонтні роботи приблизно у 500 тисяч гривень. Взагалі, це дорога загального користування обласного значення, до її відновлення мала б долучитися Державна служба автомобільних доріг України (ми поінформували їх про наявні проблеми), в ідеалі добре було б, якби кошти виділялись у пропорції: 40% ─ місцевий бюджет, а 60 % ─ дотації автомобільної служби.

180720161124383218635

Фото з сайту viche.ck.ua.

Але на практиці цього добитись не просто. Як би там не було, в мене в планах вирішити цю проблему якнайшвидше і, бажано, якісно. Я ж не тільки сільський голова, а й місцевий житель, для якого важливо, щоб Новоселиця мала гарні та якісні дорожні покриття. Зараз ми інтенсивно над цим працюємо".

Тетяна Івашкевич.

Поділитись

Коментарі

Вгору