Незважаючи на літні канікули, черкаські діти продовжують навчання

17 червня 2014, 11:09

Літня спека та кінець навчальної шкільної програми ще не привід не навчатися далі. Так вирішили для себе учні Черкаської загально-освітньої школи № 30, які відвідують пришкільний літній табір “Сонечко”.

- Ми продовжуємо навчатися, але в більш цікавій, більш вільній формі. Навчаємося ми фінансової грамотності, повожденням з картами, банками та банкоматами. Зараз без цієї науки нікуди, – розповідає Олександр, відвідувач літнього шкільного табору. – Найбільше вразила кількість мобільних додатків, що розробляється зараз ПриватБанком, це дуже сучасно, цікаво та корисно, значно економить час.

- Ми будемо й надалі навчати наших дітей всьому, що може стати їм у нагоді у сучасному ритмі життя, – розповідає керівник навчальної програми з фінансової грамотності ЮніорБанкуАндрій Вовченко. – Діти швидко вчаться, новітні технології викликають у них захват та не аби яке захоплення. Вони вбирають як губка інформацію та одразу ж хочуть використати нові знання на практиці. Це чудово, коли ми, дорослі, можемо задовольнити поклик до знання та навчання у наших дітей. Зараз у літньому пришкільному таборі фінансової грамотності навчаються випускники 7-9 класів, близько 35 осіб.

Навчальні программи супровождуються цікавими роликами та презентаціями, колективними іграми та конкурсами. Ця модель навчання особливо до вподоби дітям та отримує колосальну віддачу у вигляді впевнених користувачів банківських послуг.

Освітня програма ЮніорБанк стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Росії, Грузії та Латвії, об'єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.

Полный спектр услуг для Вашего домашнего животного только у нас!  Ветеринарные услуги Днепропетровск клиники «Animalia» помогут Вашему питомцу быть здоровым!

Поділитись

Коментарі

Вгору