Незабаром в Уманській лікарні встановлять надсучасний рентген-апарат

16 травня 2014, 17:21

Сьогодні вже завершено ремонт рентгенологічного відділення в КП «Уманська міська лікарня». Секретар міської ради Олександр Цебрій особисто перевірив якість виконаних робіт.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Уманської міської ради.

- За кілька днів розпочнеться встановлення самого рентген-апарату, на який з міського бюджету було витрачено більше 1 млн. 800 тисяч грн., та необхідного обладнання, а також навчання медичного персоналу лікарні роботі з ним. Потрібно зазначити, що на ці потреби з міського бюджету було виділено 450 тисяч грн.. За ці кошти проведено капітальний ремонт підлоги, стін, встановлено вікна, сантехнічне обладнання, облаштовано санітарну кімнату - зазначив Олександр Цебрій.

Важливо, що відділення забезпечено сучасною автономною системою вентиляції. Фахівці відзначають, що зональне розташування кімнат зроблено таким чином, що медичні працівники будуть захищені від випромінювання, а самі пацієнти комфортно почуватимуться під час проведення рентгенологічного обстеження.

Не менш важливо, що у відділенні працюватиме спеціальне приміщення для проявки знімків. Для цього придбано проявочну машину. Олександр Цебрій відзначив, що задоволений якістю виконаних робіт. Результатом відкриття цього відділення стане високий рівень послуг охорони здоров’я, виявлення та профілактика багатьох захворювань.

Вже за тиждень відділення прийматиме своїх пацієнтів. В найближчих планах представників міської влади – об’єднання дорослого та дитячого інфекційного відділення на базі приміщення дитячого відділення інфекційної лікарні. Крім того на черзі ремонт палат для надання паліативної допомоги онкохворим. Секретар міської ради Олександр Цебрій переконаний, що це також покращить надання медичних послуг міській громаді.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору