Нетверезі водії, понівечені маршрутки та неуважні пішоходи: топ дорожніх аварій Черкас

05 березня 2017, 12:35

У Черкасах з початку 2017 року сталися 224 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 37 осіб було травмовано та 1 людина загинула, повідомляє "ВІККА".

За видами ДТП найбільше сталося зіткнень (16) та наїздів на пішоходів (12). Причинами аварій найчастіше були перевищення швидкості (12 пригод), порушення правил проїзду перехресть (9) та пішохідних переходів (7).

Двічі з початку року страждали і неуважні пішоходи, які переходили проїжджу частину у невстановленому місці. Внаслідок пригод обидва пішоходи отримали травми.

Унаслідок аварій в Черкасах постраждало четверо дітей – троє пішоходів та один пасажир автівки. При цьому всі 4 ДТП з дітьми сталися не з їхньої вини, – зазначають у патрульній поліції.

Неодноразово потрапляв у ДТП і громадський транспорт. Так, за участю автобусів сталося 3 ДТП, два випадки – із наїздом на пішоходів та ще один – зіткнення. Ще одна пригода сталася за участю тролейбуса: внаслідок наїзду на перешкоду (в електроопору) постраждав один із пасажирів.

Через незадовільний стан доріг – вибоїни або ожеледицю – патрульні зафіксували два випадки. Однак наголосили: це лише ті, що були зафіксовані як ДТП. Ще по кількох випадках були складені скарги на балансоутримувача, які розглядатимуть у суді.

Зазначимо, що у 2016 році сталося 1308 дорожньо-транспортних пригод. Найбільше – зіткнень автомобілів (128) та наїздів на пішоходів (83).

 

Вгору