Нещеплені від коронавірусу черкащани ризикують померти від “Дельти” частіше, ніж щеплені

05 листопада 2021, 19:51

Минулого тижня в Україні з коронавірусною хворобою госпіталізували 34 489 людей. З них 32 130, або 93,2%, не отримали жодної дози антиковідної вакцини. Про це свідчать дані інформаційно-аналітичної системи "MedData" за 25–31 жовтня 2021 року.

Штам «Дельта», який наразі є панівним у Європі, є заразнішим та небезпечнішим за інші. Так за інформацією CDC, «Дельта» вдвічі заразніший за попередні варіанти та може спричиняти важчий перебіг захворювання.

Захистити від важкого перебігу, госпіталізації та смерті від COVID-19 може вакцинація. Найкращий захист вибудовується через 14 днів після отримання 2-ї дози вакцини.Дані CDC за період із квітня до липня 2021 року свідчать, що невакциновані від COVID-19 люди піддаються в 11 разів більшому ризику померти від штаму «Дельта», ніж вакциновані. Ризик захворіти в невакцинованих у 6 разів вищий у порівнянні з тими, хто отримав дві дози вакцини.

В ЦГЗ нагадують, що вакцинація зменшує, але не усуває повністю ризик зараження. Після щеплення необхідно й далі носити захисну маску, дотримуватися дистанції у 2 метри з іншими людьми, мити руки з милом та уникати скупчень людей.

На зображенні може бути: текст

За інформацією пресслужби Центру громадського здоров'я України

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору