Нерви виступатимуть у Stereo Plaza

24 жовтня 2019, 18:03

Нерви. Саме так називаються струни наших душ, граючи на яких Доля видає неймовірні мелодії. Це і є мелодія життя. У кожного своя, у кожного особиста і неповторна. І лише почувши її, починаєш розуміти, в якому ритмі тобі потрібно йти.

Творчий шлях

Колись у далекому 2007 повний амбіцій та ентузіазму юнак Євген Мильковський потрапив на першу українську "Фабрику Зірок". На проекті хлопець був лише кілька тижнів, але саме вони послужили відправною точкою для створення неймовірного колективу під назвою "Нерви".

Існує гурт з 2010 року, але популярність прийшла до них у 2011 після виходу кліпу "Батареї". За весь час творчого шляху учасники встигли змінити кілька продюсерських центрів, оголосити про офіційний розпад і знову відродитися. Так, ці хлопці дійсно грають на нервах своїх фанатів і любителів їхньої творчості.

Також цей колектив є генератором саундтреків до популярних серіалів, таких як "Фізрук", "Чемпіонки", "Молодіжка", "Універ. Нова общага", "Закрита школа","Фізика і Хімія" та інші.

На сьогодні колектив "Нерви" з успіхом гастролюють не тільки містами України, а й по ближньому зарубіжжю. Цих хлопців люблять і чекають, адже їхні пісні наповнені життєвим змістом, які розуміє і відчуває кожен слухач. Навіть ті композиції, які були написані на початку творчого шляху до сих пір не втратили своєї актуальності.

Слем і Депресія

Цієї осені жителів і гостей столиці чекає концерт "Нерви" у Stereo Plaza. Хлопці виступатимуть з презентацією свого шостого альбому під назвою "Слем і Депресія". Як заявляє сам лідер гурту, цей альбом - злиття минулого і майбутнього, нового і старого. Рекомендовано до ознайомлення тим, хто зараз знаходиться на етапі дорослішання або тим, хто бажає просто поностальгувати за цим змішано-незрозумілим часом, яке переживав кожен з нас.

Так що до зустрічі 19 листопада в Stereo Plaza. Беґер свої "Нерви" і купуйте квитки на https://kiev.ticketsbox.com/.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору