“Немає жодного доказу”: адвокат черкаських поліцейських, яких підозрюють у зґвалтуванні неповнолітньої

11 травня 2023, 16:50

Адвокат черкаських поліцейських, яких звинувачують у зґвалтуванні неповнолітньої дівчини Руслан Андріяш вважає, що немає доказів їхньої винуватості. За його словами, саме через це їх нещодавно відпустили під домашній арешт.

Наразі захист продовжує збирати інформацію про інцидент. Руслан Андріяш каже, що дівчина веде дорослий спосіб життя. За його інформацією, вона нібито виїжджала на відпочинок за кордон з дорослими чоловіками. Також в одному із відео, яке опубліковане на її сторінці у соцмережі, дівчина роздягається на камеру. Згодом воно було видалене.

"В мене є інформація про неї та її спосіб життя, - говорить адвокат. - І не можу зрозуміти, яким чином вона, неповнолітня, їздила з так званими "папіками" за кордон та викладала відео з екскурсій та готелів у Єгипті. Ці відео не з-під подушки десь, а із соцмереж, куди вона їх викладала. То що це, мама надавала дозвіл на перетин кордону, щоб вона їздила туди із пузатими дядьками? Зараз ми збираємо велику кількість доказів, але їм треба надати правову оцінку, аби вони стали допустимими".

Суд відпустив підозрюваних під домашній арешт, погодившись із клопотанням юриста.

"Ознайомившись із ситуацією та її показами, не можу сказати, що далі планує орган досудового слідства, - говорить Андріяш. - Підстав вважати, що це було зґвалтування, на даному етапі немає. Немає жодного доказу. Є тільки її версія того, що відбулося. Ми звернулися з клопотанням та надали документи, аби суд був об'єктивним. І суд прийшов до рішення, що не все так однозначно і відправляти під варту їх передчасно. До того ж це не ті поліцейські, які мають якісь впливові посади. Вони в поліції пропрацювали кілька місяців. Хлопцям по 20 років, батьки звичайні роботяги. Якби були докази їхньої провини, то були б вони під вартою".

Адвокат заявляє, що доведе справу до кінця, аби довести невинуватість підзахисних.

"На цьому воно все не закінчиться, - каже захисник. - Не знаю, може, в такий спосіб вона намагається привернути увагу, може, за такий рахунок хоче заробити кошти. Але в подальшому в когось іншого можуть бути неприємності з нею".

Нагадаємо, 6 травня до поліції звернулася мешканка Черкас із заявою про злочин сексуального характеру відносно 17-річної доньки. Під час перевірки інформації з’ясувалося, що до вчинення кримінального правопорушення ймовірно причетні двоє працівників поліції.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору