У Черкасах недобудовані будинки для лікарів, учителів та військових заселили безхатьки

11 вересня 2015, 10:02

Замість соціального житла - ночівля для безхатьків. У Черкасах в оселі, які зводили для лікарів, учителів та військових, нині заселяються безпритульні. Усе тому, що будинки, які мали здати ще два роки тому, перетворилися на довгобуди. Невже не вистачило бюджетних мільйонів, щоб ввести в експлуатацію житло, - з'ясовували журналісти НТН.

Розтрощені вікна, обдерта плитка і сліди від ночівлі безхатьків. Такий нині вигляд мають квартири для лікарів, учителів і воїнів АТО у двох будинках у Черкасах. Ці споруди звели як соціальне житло, але в довгоочікувані оселі родини вселитися не можуть. Багатодітна сім'я Драбовських дуже сподівалася на новосілля.

Марія Драбовська, дружина бійця АТО:

- Папа не даремно там захищав незалежність нашої України. Ми тут голодали, чекали, передавали посилки, зараз стараємось нашим солдатам допомогать, сподіваємось, що якийсь участочок землі ми заслужили, діти, звичайно, хочуть свої кімнати, надоїло спать у ліжку по декілька.

Але людей шокували новиною - виявляється, у державному реєстрі немає інформації про ці споруди.

Олексій Колісник, громадський активіст:

- Получається нестиковка - виділення вільної земельної ділянки, на якій побудовані за державні кошти будиночки.

Як могло статися, що будинки зводили без дозволу? Йдемо дізнаватися до замовника - це комунальне підприємство Черкасиінвестбуд. Нинішній його очільник показує стоси паперів - листування з міськвиконкомом, правоохронцями і прокуратурою.

Олександр Сіренко, керівник ЧЕРКАСИІНВЕСТБУДу:

- На сьогоднішній момент це об'єкт, який незаконно побудований, без жодних дозвільних документів. В зв'язку з цим в юридичній площині треба розглядати питання введення в експлуатацію незаконно побудованого об'єкта.

Чому ж державним коштом оплатили зведення житла, яке нині руйнується і розтягується на шматки, пояснити не може й міський голова Черкас.

Олександр Ільченко, заступник Черкаського міського голови:

- Я не можу вам відповісти, чому було фінансування, бо я тоді не працював. Ми планували здати ці обєкти в кінці 13 року, чому не здали - це питання не до мене.

Коли ж проблему владнають і родини зможуть нарешті вселитися в омріяні оселі - поки невідомо.

Поділитись

Коментарі

Вгору