Назар Олексюк юрист

Не носіть кольорові пов’язки там, де не ведуться бойові дії

25 травня 2022, 22:29

Давайте поговоримо про кольорові пов'язки, які носять українські військові на рукавах та для чого вони призначені.

Мабуть, кожен з нас бачив, що військові носять кольорові пов'язки на правому рукаві. Вони бувають жовтими, синіми, зеленими тощо. Їх колір періодично міняється. Єдиним та основним призначенням таких пов'язок є ідентифікація своїх У ХОДІ БОЮ, БОЙОВОЇ ОБСТАНОВКИ ЧИ В ЗОНІ БОЙОВИХ ДІЙ.

Такі пов'язки носять там, де є висока ймовірність контакту з ворогом, який перейде у вогневий. Також вона має на меті уникнення т.зв. "дружнього вогню" по своїх, який інколи призводить до 30% втрат.

Кольорова пов'язка не є елементом військової форми. Тому я ніколи не розумів, не розумію та не розумітиму, коли такі пов'язки вдіювають всі підряд там, де не ведуться бойові дії. У глибокому тилу, за сотні чи тисячі кілометрів від зони бойових дій. Я не розумію чому, наприклад, такі пов'язки носять поліцейські у Львові? Чому всі курсанти в пов'язках? Невже вони йдуть в бій? Адже пов'язка є саме елементом підготовки до бою та ефективної участі в ньому.

Панове, військовослужбовці, поліцейські, пожежники чи інші - не носіть такі пов'язки там, де не ведуться бойові дії! Тим більше в далекому тилу. Якщо ви не розумієте для чого вони, то як ви можете бути готові при потребі вирушити до зони бойових дій та вступити у бій?

Не треба робити безпосередні символи війни повсякденною буденністю.

Юрист Назар Олексюк

Всі тексти автора

Коментарі

Татарин Кримський UA :

Розкажи це командирам, які доводять цей наказ, згідно вказівки звище, аж до ОК напрямку.

Вгору