Не до свят. Через революцію черкасці залишаться без “КриЖталя” та “Масляної”?

04 лютого 2014, 11:39

Вже другий рік поспіль у Черкасах не проводять традиційний щорічний фестиваль крижаних скульптур "КриЖталь". Останній раз містяни роздивлялися льодові фігури, присвячені чемпіонату світу з футболу "Євро-2012". Цього року через складну політичну ситуацію в країні черкасці можуть залишитися і без ще одного улюбленого зимового свята - "Масляної".

Про це кореспонденту "Про все" повідомив директор КП "Дирекція парків" Олександр Радуцький.

- За моєю інформацією ще за позаминулий рік зі скульпторами, які створювали льодові фігури, не розрахувалися. Можливо, вже їм і заплатили, я точно не знаю. Але був такий період... Чому у минулому році не проводився цей фестиваль, тому що зі скульпторами на той час ще не розрахувалися. Цьогоріч проведення "КриЖталю" взагалі не планувалося, і через складну політичну ситуацію в країні, - розповів Олександр Радуцький.

Проведення останнього зимового свята, яке символізує проводи зими та зустріч із весною, - "Маслянної" - наразі теж під питанням. Причиною цього є також непередбачувані події, які відбуваються в Україні зараз.

- Для святкування "Масляної" у нас абсолютно все підготовлено. Є гарна велика програма, але все залежить від ситуації в країні. Адже буде не доречно влаштовувати свята, якщо люди воюють. Якщо ситуація в країні стабілізується, то плануємо проводити проводи зими або 23 лютого, або 3 березня, - зазначив Олександр Романович.

Поділитись

Коментарі

Вгору