Наздогнала свого чоловіка: вагітна черкащанка спричинила ДТП за участю 4 авто (відео)

30 серпня 2019, 14:30

Наздогнала свого чоловіка: вагітна черкащанка спричинила ДТП за участю 4 авто (відео)

За кілька метрів від переходу відчув сильний удар. Одна машина наздогнала наступну. З'ясувалося, що водієм, який спричинив аварію була вагітна жінка. Вона ж наздогнала спочатку автівку свого чоловіка, а той вже-наступні, про це йдеться у сюжеті "Надзвичайних новин".

Цього літнього спекотного дня Вадим на своєму авто їхав у напрямі автовокзалу. За кілька метрів від пішохідного пішоходу відчув сильний удар ззаду. Його авто влетіло в багажник машини попереду.

- Різкий удар в задню частину автомобіля. Я на гальмах машину тримаю, але ж нас наздоганяє Фольсфаген. Ну й Хонда наздогнала всіх, - розповідає чоловік.

Водієві Фольксфагену пощастило залишитися цілим та неушкодженим. Але ремонт авто все одно обійдеться в кругленьку суму. І це при тому, що він їхав повільно й за усіма правилами.

- Тут потік машин їхав з дуже малою швидкістю. Кілометрів, може, десять чи двадцять. Не більше. Там ще пішохідний перехід, - каже Максим, який потрапив у ДТП.

За кермом авто "Хонди", яке спричинило ДТП, сиділа вагітна жінка. І за іронією долі, вона наздогнала машину власного чоловіка.

- Жінка була за кермом. Її забрала швидка допомога, тому що вона була вагітна. Поперед неї був, здається, її чоловік, - каже Вадим, що теж потрапив у ДТП.

Винуватицю масової аварії негайно привезли в лікарню.

- Доставили потерпілу з ДТП. Хвора була оглянута хірургом, нейрохірургом, гінекологом, - каже медична сестра У№манської міської лікарні Наталія Цибульська.

Детальніше - у сюжеті.

Коментарі

Вгору