“Найбільше в роботі подобається постійний рух”: 21-річний черкащанин працює агрономом у МХП

10 січня 2025, 15:23

У «МХП-Урожай» Центрального Хабу МХП вже понад рік працює молодий агроном - 21-річний Вадим Регент. Хлопець прийшов на підприємство за програмою дуальної освіти та нині поєднує роботу з навчанням на магістратурі.

Вадим ще у восьмому класі вирішив, що хоче бути агрономом. Тому після школи вступив до Уманського національного університету садівництва.

- Коли нам в університеті розповіли про програму дуальної освіти та як можна в ній взяти участь, - я, не вагаючись, погодився. Одразу зрозумів, що це класна можливість та перспектива для розвитку. Адже теоретичне навчання та практика - це різні речі. А практичний досвід людей, які працюють вже тривалий час, це найкращий досвід, який можна отримати, - розповідає хлопець.

За програмою дуальної освіти Вадим Регент спершу пішов працювати молодшим агрономом на виробничий підрозділ у Ліпляве, а через пів року перевівся на виробничий підрозділ у Миронівку дільничним агрономом.

- Із перших вражень, як тільки прийшов у Ліпляве, – велика та хороша техніка, агрегати, яких я раніше не бачив наживо. Чув про них, бачив в інтернеті, але не торкався до них раніше, не налаштовував нічого. А в Миронівці мені відразу сподобався дуже класний колектив. Там працює багато молодих спеціалістів, які вже мають і практику, і досвід. Саме вони мене всьому навчили, - розповідає молодий агроном.

Вадим радить й іншим студентам спробувати для себе дуальну освіту.

- Мені дуальна освіта дала нові можливості та перспективи, поглиблені знання та, звісно, практику, а також більше знайомств. Знання, як на мене, краще засвоюються на практиці, ніж просто під час теоретичних занять. Бо не завжди так, як написано в книжці, буває в житті.

Вадим Регент також потрапив у трійку лідерів навчання за напрямом «Агрономія» серед перших випускників MHP AgroSchool - внутрішньої освітньої ініціативи компанії:

- Про агрошколу від МХП мені повідомив мій керівник Ігор Савранський та запропонував взяти участь.  Я, звісно ж, зголосився. Навчання проходило в змішаному режимі: онлайн та офлайн, поділялося на теорію та практику. Офлайн заняття відбувалися в Ладижині. Туди приїздили молоді інженери та агрономи з різних куточків України.

Навчання в агрошколі тривало шість місяців, а першими випускниками стали 34 молоді фахівці з підприємств МХП за напрямами «Агрономія» та «Інженерія».

- Під час навчань у нас було багато завдань саме для поліпшення командної роботи, а також різні інтерактиви та ігри для розвитку особистих якостей, критичного мислення та спілкування з психологами. Також кожен учасник ділився своїм, хоч може поки що невеликим, досвідом. І це було дуже цікаво та пізнавально. Але найцінніше, що ми всі здобули в агрошколі, це перспективи, щоб далі будувати кар'єру і зростати в компанії, та нові знайомства з колегами з різних куточків України. У моєму житті з'явилося багато людей, до яких я можу просто зателефонувати та запитати якусь пораду. А отримані в Агрошколі знання та навички тепер допомагають мені в роботі, - каже Вадим.

У роботі агронома Вадиму найбільше подобається постійний рух. Хлопець каже, що й надалі планує розвиватися у цій сфері.

- Я ніколи не сиджу на одному місці. Кожного дня є щось нове. Це мені найбільше подобається. Звісно, хочу й надалі розвиватися, а для цього потрібні практика та навчання. У МХП підтримують молодь та заохочують до роботи. Нині на підприємстві впроваджують сучасні технології, залучають новітні програми. Компанія робить все для того, щоб молодь тут працювала і розвивалася. Я впевнений, що в цій компанії можна отримати величезний потенціал для особистого зростання, - переконаний Вадим. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору