Навчання дітей на карантині: черкаська психологиня дала практичні поради для батьків

06 вересня 2020, 22:57

фото тематичне

Психологиня Наталія Холоденко розповіла, як батькам швидко і легко адаптувати дітей до нових умов навчання. Пише "РБК - Україна".

В Україні розпочався навчальний рік, школярі вирушили у навчальні заклади. На дистанційному навчанні залишилися тільки ті діти, які живуть у "червоних зонах". Також довелося перейти на онлайн-навчання в тих школах, де COVID-19 був виявлений у перші дні вересня.

Відомий психолог Наталія Холоденко дала рекомендації батькам про те, як спокійно і комфортно увійти в ритм навчання під час пандемії та карантину. Про це вона розповіла в програмі "Зірковий шлях" на телеканалі "Україна".

Наталія Холоденко – мама 7-річного сина, який цього року пішов у другий клас і з проблемами навчання вона і сама зіткнулася.

- Зараз соцмережі вибухають постами та коментарями: "Що ж робиться?", "Як це буде?". Але чим раніше ми звикнемо до цього у своїх думках, тим легше діти адаптуються до нових умов. А коли дитина кожен день чує розмови, що відбувається знущання з навчальної системи, то вона ставиться до змін відповідно до слів батьків, - пояснила психологиня.

Вона додала, що в школах з'явилися нові правила, але не всі вони будуть працювати та зможуть убезпечити дітей.

- Батьків не пускають до школи. Діти повинні бути в масках. На уроках школярів розсаджують. Але їх дуже мало, тому проблем не буде. Але це діти. Ви ж не будете забороняти їм бігати разом на перерві. У будь-якому випадку вони все одно знаходяться в одному середовищі: дихають одним повітрям. Чхають, особливо маленькі діти. Вони взагалі не розуміють, про що йде мова, - вважає Холоденко.

Щоб розв'язати питання з масками, вона разом з сином пошила майже цілий мішок і саме таких, як подобаються її синові.

- Головне – щоб маска була зручною і подобалася дитині. Тоді вона буде носити її в школі кожен день. Особливо, якщо на ній зображений герой Minecraft, який дуже важливий для мого сина. Ларіон робив маски щодня. Тепер їх можна легально носити в школі. Син щасливий! – додала психологиня.

Поділитись

Коментарі

Вгору