«Нацкорпус» тримає на контролі вирішення проблеми з відсутністю газу в черкаських будинках

17 вересня 2020, 12:55

на фото Костянтин Мірошніченко (праворуч) і представник "Черкасигаз"

Відсьогодні мешканці двох будинків в Південно-Західному районі вже почали укладати угоди з «Новою якістю» та «Черкасигазом». Водночас усі вони залишаються без газу вже третю добу. Офіційна причина – перекриття через витік газу. Проте у мешканців будинку своя версія.

Увечері, 15 вересня, машину аварійної газової служби заблокували жителі обох будинків. Вони вимагали від газовиків підключення газу, проте представники аварійної служби зазначили, що такого права у них немає. На момент виклику аварійки люди залишались без газу понад шість годин. На допомогу своїм колегам на Сумгаїтську приїхав представник служби безпеки Черкасигазу – Віктор Островський. Він натякнув на те, що одна з причин відключення газу – побитий мешканцями будинку технік Черкасигазу. Інцидент стався напередодні, у понеділок, за словами Островського, хтось серйозно побив одного зі співробітників служби. Проте мешканці зазначають, що бачили нетверезих газовиків, які ледве тримались на ногах.

Жителі будинку звернулись до представників Національного корпусу. На місце події одразу під’їхали Дмитро Кухарчук, Констянтин Мірошниченко, Іван Хижняк та Олег Толмачов. Вони заспокоювали людей та вели перемовинами представниками Черкасигазу та Нової якості.

На місце під’їхав і керівник "Нової якості" Андрій Бортник, який агітував підписувати договори на обслуговування газового обладнання. Проте мешканці таку ідею не підтримали і згадали Бортнику завищені платіжки від Нової Якості. Тому керівник управлінської компанії поспішно покинув Сумгаїтську.

Віктор Островський зазначив, що ще один варіант увімкнути газ – заключити договори на обслуговування з «Черкасигаз».
Представник Національного корпусу Констянтин Мірошниченко зазначає, що така поведінка служб не є припустимою.

- Людей знову залишили без газу. Вже який по рахунку будинок залишається заручником договорів на обслуговування, сидячи тижнями без газу вдома. На Сумгаїтській 24 та 24/1 відбувалися роботи зі встановлення лічильників. Робітники «Черкасигазу» перед тим, як зайти працювати в квартири, за словами мешканців, добре випили пива. Це спричинило конфлікт, наслідком якого хтось з мешканців побив працівника. Дивним чином наступного дня в будинках за викликом вимикають газ нібито через аварію. Хоча мешканці так і не змогли знайти, хто викликав «аварійку». Весь день не відбувалося жодних робіт. Люди почали бунтувати. Приїхав представник служби безпеки «Черкасигазу», який на камеру сказав: «Хочете щоб швидше відремонтували, знайдіть, хто побив нашого працівника?» та «Наші працівники бояться тут працювати». Ми як Нацкорпус запропонували охорону для працівників, аби вони лише почали роботу. Складається враження, що це було умисне пошкодження, – зазначив активіст.

У березні схожа ситуація вже була у двох черкаських висоток по бульвару Шевченка, 367/1 та вулиці Різдвяній, 41. А у травні мешканці будинку по Тараскова, 16 через непідписані договори також лишилась без газу на кілька днів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору