Хасиди в Умані: гори сміття під ногами і табу на прибирання за собою (фото)

17 вересня 2020, 12:40

Паломники, які потрапили до Умані на свято Рош га-Шана, яке відбудеться 18-20 вересня, вже почали святкування. У результаті вулиці міста вже всі вкриті сміттям.

Їх фото містяни виклали у соцмережах, - повідомляє "GreenPost".

Хасиди їдять, бігають, курять, танцюють й увесь непотріб кидають під ноги. Донести обгортку до урни для них - праця, яку не можна роботи під час свята. Адже під час Рош Га-Шана та 10 днів каяття після свята — час, коли паломники дотримуються суворих обмежень та посту.

У цей час їм не можна працювати. Однак через святкування в Умані працювати заборонили ще й іншим містянам - усі, хто перебуває у кварталі, де зупинились хасиди, сприймаються за релігійними юдейськими канонами гостями дому. Тож таким відвідувачам також забороняється виконувати роботу. 

Тому коли комунальні служби приїздять до кварталу із технікою для прибирання, це викликає конфлікти та серйозне незадоволення паломників.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Володимир :

Як ви думаєте, чому хасиди не їдять свинини?
Бо вони не канібали.

Матвей :

Свиньи. Гадят,а потом типа каются 10 дней? Что за сатанистьі,новьій год на кладбище.?

В'ячеслав :

Вони і поза святом не відзначаються ні чистотою, ні охайністю, ні елементарною вихованістю… Світ настільки їм потурає у всьому після Голокосту, що у них вже виробилось стійке відчуття вседозволеності і непокараності…

Вгору