Нацгвардійцям з Черкас для повного озброєння бракує прапорів

09 грудня 2014, 19:16

28956047-636x477

Черкаські волонтери потребуть допомоги у виконанні одного із прохань бійців АТО. І йдеться не про озброєння чи техніку, а про прапори Черкаської області, інформує ГромЧе.

– Маю контакт із Нацгвардійцями з Черкас. Вони нині перебувають вдома, на ротації і невдовзі знову відбудуть на Схід, – розповідає черкаська волонтерка Ольга Прилуцька. – Допомагаємо їм від самого початку. Однак одне з прохань ніяк не можемо виконати. Йдеться про кілька прапорів Черкаської області.

Волонтери нині збирають кошти на купівлю такої необхідної хлопцям символіки.

– Ми вже усі варіанти спробували. Навіть у магазинах прапору Черкащини не знайти. Можливо замовити виготовлення лише через Інтернет, – відзначає волонтерка.

До речі, коштує один прапор немало не багато – близько 255 гривень. Тож волонтери дуже просять черкащан допомогти їм з покупкою. Переказати кошти на купівлю прапорів можна на картку Приватбанку № 4731-1856-0371-1513.

– Для бійців це дуже важливо там, не вдома. Не менш важливо, ніж теплий одяг чи поїсти. Адже прапор – це відчуття рідного, пам’ять про сім’ю! – переконана Ольга.

Поділитись

Коментарі

Вгору