Наші чоловіки більше уваги звертають на “другі” очі, – фіналістка “СтудМіс Черкащини”

16 квітня 2015, 13:30
SBuI5rRievY

Валерія Кучеренко, 18 років, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Сьогодні "Про все" розпочинає серію публікацій з учасницями обласного конкурсу краси, кмітливості й таланту «СтудМіс Черкащини 2015». Протягом місяця ми познайомимо вас із 15 яскравими дівчатами, які у фіналі конкурсу, 15 травня 2015 року, боротимуться за головну корону найкрасивішої дівчини Черкащини. Сьогодні спілкуємося із Валерією Кучеренко. 

Чотири роки Валерія чекала можливості взяти участь у конкурсі «СтудМіс Черкащини». Але лише за день до кастингу вона дізналася, що таки залишиться цього року в Україні і матиме змогу виступати.

- Чому ти вирішила стати учасницею конкурсу "СтудМіс Черкащини 2015"?

- Це моя давня мрія! Чотири роки поспіль я приходила на фінал конкурсу в травні, аби подивитися, як усе відбувається. Вболіваю за дівчат. Сама не могла брати участь, бо навчалася ще в школі. Нарешті, я стала студенткою, і тепер я тут! Бачу, що потрапила в чудову команду, тут усе так масштабно та організовано! Насолоджуюсь кожним днем підготовки!

- Чи складним для тебе був кастинг?

- Взагалі, йтиму я на кастинг чи ні до останнього залишалось під питанням. Адже 8 березня я мала летіти працювати моделлю до Китаю. 27 лютого мені відмовили у візі, і наступного дня я таки вирішила піти на кастинг. Думаю, що не робиться, то завжди на краще!

- А в яких конкурсах краси ти вже брала участь?

- Маю досвід участі в трьох конкурсах, на першому з них мені було всього 12 років. У 2013 році навіть здобула титул "Міс глядацьких симпатій Черкащини". Постійна учасниця численних показів відомих черкаських дизайнерів – Віктора Черкаського, Віктора Антоненка, Ольги Ревуцької.

- Як ти ставишся до світових стандартів жіночої краси 90-60-90?

- Це все стереотипи! Дівчина повинна бути з красивою душею. Зовнішня краса швидко минає. А наші чоловіки більше уваги звертають на "другі" очі! Ну, Ви розумієте, про що я!

hRaKPgsfL1I

- Як ти підтримуєш себе у чудовій формі?

- Удома займаюсь на тренажері, щодня кручу хулахуп, намагаюсь регулярно ходити до тренажерної зали. До того ж за цілий день випиваю не менше 2 – 2,5 л води.

- Чи багато подорожуєш?

- Я побувала лише у Франції. Париж мені не сподобався, брудне місто, ніякої романтики. Зате кілька годин із задоволенням провела в Діснейленді. Із них понад півтори години простояла в черзі, аби сфотографуватися із Міккі Маусом! Він постійно кудись тікав, жалівся, що втомлений, але тепер у мене є фото зі справжнім Міккі!

- А чого в житті ти б ніколи не зробила?

- Ніколи б не погодилась на фотосесію зі зміями та тарганами! А взагалі я люблю екстрим! Хотіла б стрибнути з парашутом!

- Що тобі потрібно, аби почуватися щасливою?

- Я маю бути самодостатньою, ні від кого не залежати. Звичайно, хочу мати гармонійну сім’ю, надійного чоловіка, який цінує тебе такою, якою ти є насправді. Найстрашніше, коли він здатен підняти на жінку руку! Цього терпіти не можна! Навіть один раз! Зараз найбільше щастя мені приносить спілкування з рідним братиком. Вадиму лише 6 років, але він для мене все!

- Що можеш побажати дівчатам, які лише думають взяти участь у цьому конкурсі краси?

- Будьте впевненими в собі! Не бійтеся сцени, адже страх завадить показати себе якнайкраще! Головне – чітко сформулюйте мету і йдіть до неї з натхненням!

Нагадаємо, на Черкащині такий конкурс серед студенток проводиться вже вп’яте. Мета конкурсу – показати можливості сучасної дівчини, в якій органічно поєднуються приваблива зовнішність, жіночність, внутрішня краса та інтелект.

Коментарі

Вгору