Нас обстріляли професіонали-снайпери, – поранений черкаський прикордонник

20 червня 2014, 09:13

Повышение позиций сайта в поисковой системе. Что такое seo копирайтинг и рерайтинг.

Капітан медичної служби із Навчального центру в Оршанці Юрій Петровник від обстрілу під Маріуполем отримав опіки обох рук і наскрізне кульове поранення в лікоть. Зараз він лежить у київському воєнному госпіталі, пише vikka.ua.

– Коли ми направлялися на заміну наших військовослужбовців на охороні держкордону, в Маріуполі на мосту нас обстріляли, почався напад. Останнє, що пам'ятаю: був у автобусі шум, після цього – глухий вибух і команда "До бою". Ми повибігали з автобуса, зайняли на вказівкою командирів позицію і почали відбиватися. Відбивалися, але нікого не бачили, тільки розуміли, звідки в нас стріляли і стріляли туди, – згадує події 14 червня капітан.

Прикордонники відстрілювалися від терористів близько 40 хвилин. Унаслідок нападу загинуло п'ятеро оршанецьких: четверо військових, а також водій, що їх супроводжував. Проти українських військових працювали професіонали – росіяни із батальйону "Восток", говорить черкаський прикордонник.

– Працювали снайпери. Зі мною було ще двоє фельдшерів. Але при всьому нашому бажанні зберегти їм (українським військовим, – ред.) життя, змоги їх врятувати не було, після тих пострілів, які в них були, – констатує Петровник.

Його стан зараз стабільний і щодня покращується. Виписати з лікарні його, а також ще чотирьох військових із Оршанця, планують за два тижні.

– Думаю, скоро ми приступимо до виконання своїх функціональних обов'язків. Після виписки одразу хочу повернутися. Станемо у стрій і знову будемо надавати допомогу, – зазначає Юрій Петровник.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору