“Нас із ними ніщо не єднає”: черкаський гурт заспівав про Кримський міст

12 жовтня 2022, 14:27

Черкаський музичний гурт "SPIV BRATIV" випустив пісню під назвою «Кримський міст». Текст був написаний за кілька годин після вибухів у Криму. Реліз кліпу відбувся в неділю, 9 жовтня.

Новина про падіння мосту застала музикантів в дорозі.

"Нині наша основна задача – швидко реагувати на події, щоб зберігати актуальність наших робіт, - розповідає для "Про все" лідер гурту Дмитро Осичнюк. – Коли ми дізналися, що вгатили по мосту, ми якраз були в дорозі до Києва на творчу зустріч. Я одразу почав уявляти, яка має бути пісня. Коли повернулися, за години 2 написав текст. Артем, наш барабанщик, почав продумувати сценарій відео. На все у нас пішло 15 годин: від запису пісні і до завершення монтажу. Під відео вже багато коментарів від людей з різних країн. Не обійшлося без росіян. Але ми їх банимо. Не тому, що ображаємося на їхні реакції, а щоб вони потім не могли бачити. Ми не для русні пишемо пісні".

Наразі кліп зібрав уже понад 70 тисяч переглядів. Лідером за переглядами поки залишається попередня робота "maskva". Її подивилося майже 4 мільйони людей.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору