Народний депутат вимагає люстрації всіх гілок влади

11 липня 2014, 16:49

В кожному місті та селі країни потрібно провести антикорупційну операцію, яка передбачає проведення люстрації на всіх рівнях влади.

Так вважає народний депутат України від «УДАРу» Віталій Іляшенко.

- В Україні проходить антитерористична операція, гинуть люди, а тим часом з різних міст України надходять не поодинокі сигнали, що при владі лишаються старі кадри, які були ще за часів Януковича. Тому як на центральному, так і на місцевих рівнях влади потрібно терміново проводити антикорупційну операцію. Це передусім стосується виконавчої влади, судів, прокуратури, - говорить Віталій Іляшенко. – Я вважаю, що окрім проведення АТО – антитерористичної операції – в Україні потрібно проводити ще й АКО – антикорупційну операцію.

Народний депутат додає, що фракція «УДАРу» у парламенті максимально зосереджується на антикорупційній роботі.

- Зокрема, народний депутат Сергій Каплін ініціював створення у Верховній Раді міжфракційного депутатського об’єднання «За люстрацію!». А 8 квітня народний депутат Валерій Пацкан зареєстрував законопроект «Про люстрацію в Україні», яким визначаються підстави та процедура проведення люстраційного процесу, - нагадує Віталій Іляшенко. – Скажімо, якщо чиновник потрапляє під люстрацію, то він позбавляється права обіймати відповідні посади на термін від 3 до 10 років.

Така люстрація має відбуватися у кожній області та в кожному районі. Не виняток і Черкащина.

-  Якщо в чиновника совість чесна і він справді не замішаний у корупції, то йому й люстрації боятися не варто. Однак я впевнений, що наша область – це той край, де діяла не одна корупційна схема, - додає народний депутат.

Та в «УДАРі» наголошують, що повноцінне проведення люстраційних процесів можливе лише після дострокових парламентських виборів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору