Наркотики з Черкащини постачали в ЄС

01 вересня 2015, 12:44

0ff80c1bc3feb004bf6f84b891f4ec70_XL

На Прикарпатті та Черкащині діяли потужні нарколабораторії, де вирощували наркотики для країн ЄС, пише Черкаський край.

СБУ ліквідувала діяльність міжнародної організованої групи наркоділків, котрі створили дві потужні нарколабораторії - в Івано-Франківській та Черкаській областях. Злочинці вирощували наркосировину для продажу наркотиків як в Україні, так і в країнах ЄС.

Наркоботаніки вирощували марихуану методом гідропоніки, намагаючись селекціонувати більш потужні сорти. Під час обшуків у них вилучено понад 30 кг готової марихуани (вартість на чорному ринку – понад 3 млн грн), майже 1000 рослин канабісу, спеціальне лабораторне обладнання, системи освітлення, зволоження і температурного режиму, добриво, велику кількість хімічних добавок, що використовувались у процесі вирощування наркотиків, - пише 0342.ua з посиланням на прес-службу СБУ.

Правоохоронці вже затримали чотирьох членів організованого злочинного угрупування, в тому числі й двох організаторів незаконного бізнесу – громадян однієї з європейських країн.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво чи збут наркотичних засобів) та ч. 2 ст. 310 (посів або вирощування конопель) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Коментарі

Вгору