Нардеп від Черкащини став жертвою спокусливої “спецоперації” під прикриттям

06 листопада 2019, 10:06

Фото: slovo.odessa.ua

Нещодавно у залі парламенту в об’єктиви папараці потрапила делікатна переписка народного депутата Богдана Яременка, на якій видно, як під час голосування він спілкується з повією та обговорює її послуги.

Як виявилося, парламент — це справжнє місце пристрасті. "Українські сенсації" вирішили перевірити це на власному експерименті, провернувши, як казав той же Яременко, відверту "спецоперацію" під прикриттям і спробувавши вхопити ласого нардепа "за мандат".

За легендою, приваблива агентеса Вікторія - наївна екс-модель без жодної освіти. Але вирізняє її одне - вона готова на все. Просто в коридорах Ради дівчина підходила до народних обранців із питанням чи шукають вони собі помічників. І тут парламентарі почали безсоромно випробовувати її на "пустощі". Деякі навіть номер телефону запитали і призначили зустріч.

А от потенційні колеги не витримували вродливої конкуренції і всіляко відмовляли від політичної кар'єри.

Найбільш темпераментним виявився черкаський нардеп Андрій Стірхарський, обраний по 196-му округу від партії "Слуга народу".

Йому ну дуже припала до смаку сексапільна кандидатка. Оцінивши усі неприховані таланти, у нардепа буквально відбере мову. Йому дівчина розповіла, що працювала лише фотомоделлю, але їй "хочеться реалізуватися в державотворенні".

Після цього немов для себе депутат знаходить причину, чому їм краще буде разом: "Повірте, це навіть краще, ніж ті, в кого є досвід".

Відтак, узяв у дівчини номер і пообіцяв набрати.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору