Нардеп від Черкащини у “Світському житті” розповів про бідність через депутатство

20 червня 2015, 12:50
384772458

Фото svitske.1plus1.ua

Народний депутат України від Черкащини Олег Петренко розповів ведучій "Світського життя" Катерині Осадчій про те, як звикає до депутатства.

-Олеже, ви потрапили до Верховної Ради просто з рядових батальйону "Азов". Як після цього змінилося ваше життя?

-Я таким бідним не був ніколи в житті. Завжди вмів заробляти, але зараз при такій своїй повній "майданутості", мене якось так "поплавило"... Не кажу, що не міг би заробляти, я не роблю цього принципово. Принципово живу на нинішню депутатську зарплатню. Я не кажу "дайте більше", не жаліюся, а констатую факт. На руки видають 4700 гривень. Прожити - можна, люди й не на такі гроші виживають, але здійснювати при цьому бурхливу ефективну депутатську діяльність - це неможливо.

-Окрім того, що ви стали біднішим, що ще змінилося у вашому житті?

-Ні на що не вистачає часу. Маю дачу в Холодному яру, це фантастичне місце. А я не маю часу туди їздити. Я активний фанат "Динамо" (Київ). Їздив по всій країні разом з командою підтримувати, об'їздив всю Європу.

384772449

Фото svitske.1plus1.ua

-Ви були учасником "ультрас"?

-Так. І цього дуже не вистачає. Я хожу на футбол, коли в Києві, але для справжнього футбольного фаната, для "ультрас" не мати можливість їздити зі своєю командою на виїздні матчі... цього дійсно в житті не вистачає.

-Ви - активний вболівальник, самі себе називаєте "ультрас". Напевно, ви були на матчі на цьому стадіоні, коли "Динамо" грало з донецьким "Шахтарем". Коли після матчу півстадіону вибігло на поле і почали ламати ворота. Чи ви висіли на воротах і забрали собі шматочок на згадку?

-Ні, це якась маячня, спрацював стадний інстинкт. Я був в фанатському секторі. В якийсь момент вибіг до доріжки, щоб позаганяти хлопців, на яких маю вплив. Трохи покричав.

-Тобто, допомагали Григорію Суркісу заганяти фанатів в сектори?

-Я не можу всіх ганяти, але ті хлопці, які мене знають і поважають - мене послухалися.

Поділитись

Коментарі

Вгору