Черкащани змусили суперблондинку гарно попотіти (відео)

20 червня 2015, 13:36

olya-polyakova-programma-hare-stradat-davayte.12

Днями до Черкас завітала найвідоміша суперблондинка України Оля Полякова. Черкащани тепло зустріли співачку, однак таки змусили її "попотіті". У цьому суперблондинка зізналася журналістам телеканалу "Рось"

Перед глядачами співачка постала у кокошнику із зображенням тризуба. Власне у ньому впродовж концерту вона й веселила глядачів. У паузах між виконанням композицій Оля розповідала про своє життя та загравала із аудиторією.

Глядачі мали можливість не лише спостерігати за концертом, а й брати участь у шоу, адже Полякова неодноразово запрошувала їх до себе на сцену. Найбільше цією можливістю скористалися діти. А під час пісні «Шарік» малечі за сміливість подарували кульки, наповнені гелієм. Окрім відомих композицій «Люлі-люлі», «Шльопки», «Любовь-Морковь» артистка презентувала і нову пісню «Первое лето без него». Вона виконала трек у спеціальному костюмі, виготовленому для туру – це вишиванка ручної роботи із 150-річною витримкою та різнокольоровий кокошник, прикрашений перлами, агатом та муранським склом.

Публіка аплодувала та підспівувала своїй кумирці, втім Оля зазначила, що черкащани були трохи інертними.

- Взагалі-то я насправді була впевнена, що у вас будуть легкі (глядачі – ред.). Важкі! Звичайно, я розірвала їх наприкінці, як Тузік грілку. Але це було важко, довелося попотіти. В інших містах якось пошвидше було, - поділилася враженнями співачка.

Наостанок суперблондинка заспівала пісню «Хлопці-олігархи», пригадавши свого друга Кузьму Скрябіна. Черкаси були останніми серед міст першого туру марафону. Вже друга частина туру розпочнеться у липні.

Сюжет ЧСН (з 16:26)

Поділитись

Коментарі

Вгору