Наразі є лише один кандидат, який може перемогти Одарича на виборах

07 квітня 2014, 11:53

Народний депутат України Леонід Даценко вважає, що лише спільними зусиллями колишньої об'єднаної опозиції, висуненням єдиного опозиційного кандидата на виборах мера Черкас, можна перемогти "геніального піарщика" Одарича.

Про це він повідомив сьогодні під час прес-конференції.

- Необхідно чітко розуміти, що переграти цього "геніального піарщика" Одарича можна лише єдиною демократичною командою, об'єднанням усіх вчорашніх опозиційних сил, - заявив Даценко.

Також він зазначив, що буде цілком справедливо, якщо єдиним кандидатом від екс-опозиційних сил буде представник "Батьківщини".

- Я так кажу не тому, що сьогодні представляю цю політичну силу, а тому що і два роки тому, і сьогодні, саме "Батьківщина" має найвищі рейтинги в Черкасах за усіма соціологічними опитуваннями, - наголосив нардеп.

На його думку, абсолютно логічно спільним кандидатом від колишньої опозиції може бути голова обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко, який саме і має всі шанси перемогти екс-мера Черкас Одарича.

- Він і фахово, і за досвідом своєї роботи ( політичної, господарської) пройде народні і не народні люстрації. Я буду пропонувати нашим братнім партіям, громадським об'єднанням підтримати саме його кандидатуру. До того ж саме він сьогодні може перемогти Сергія Одарича, - підкреслив Леонід Даценко.

Вгору