Черкаських дорожників очолив Андрій Мартинюк

07 квітня 2014, 11:54

Цього тижня на посаді начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області розпочав свою роботу Андрій Мартинюк. Новому керівнику 34 роки. Він уродженець міста Черкаси, останні три роки працював на Одещині. Нагадаємо, з 27 травня Службу автомобільних доріг у Черкаській області очолював луганчанин Сергій Болтов.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

У дорожній галузі кадрова ротація. 17 березня призначили нового начальника Укравтодору Олександра Маліна. Нині в більшості регіонів у Службах автодоріг працюють нові керівники. Проблеми черкаських доріг відтепер вирішуватиме Андрій Борисович Мартинюк. Він народився в Черкасах 1980 року. У ЧДТУ закінчив два факультети за спеціальностями «керівник проектів та програм» та «фінанси та кредит».

Останні три роки працював заступником начальника з економічних питань у Службі автомобільних доріг у Одеській області, до цього два роки очолював одну з філій «Одеського облавтодору». Одружений, виховує доньку.

- Найперше, що необхідно зробити, так це вибудувати спільну роботу з структурами, які відповідають за якість доріг – це обласні управління ДАІ та Укртрансінспекції, - зазначає начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Андрій Мартинюк. – Адже сьогодні через недосконале законодавство виходить так, що експлуатують і будують шляхи дорожники, а контролюють дотримання правил експлуатації інші відомства. Для цього необхідні зміни на законодавчому рівні. Поки цього не сталося, наша головна задача – не допустити подальшої руйнації тієї мережі автомобільних доріг, яка існує.

Серед пріоритетних напрямків роботи новий керманич називає також збереження кадрів та виховання нового покоління дорожників із досвідом роботи за новими технологіями.

 

Вгору