Напросився: Черкаський апеляційний суд збільшив строк автокрадію

09 грудня 2019, 19:02

Ще шість місців до наявних 7 років позбавлення волі додав Черкаський апеляційний суд працівнику СТО, який п'яним взяв покататися авто клієнта і розбив його.

Історія трапилася ще 2014 року. Потерпілий пригнав автомобіль Volkswagen Amarok на станцію техобслуговування за договором лізингу, який передбачав обслуговування та ремонт на визначеній СТО. На вихідних потерпілий дізнався, що його машина потрапила у ДТП і повністю розбита, сума пошкодження оцінена у 345 136 гривень 67 копійок. За кермом був працівник СТО, який за даними поліції, перебував у стані алкогольного сп`яніння.

Соснівський районний суд м.Черкаси визнав обвинуваченого винним та призначив покарання у вигляді семи років позбавлення волі без конфіскації майна. Черкаський апеляційний суд скасував вирок першої інстанції в частині призначеного покарання та ухвалив новий.

Таким чином, обвинуваченому остаточно визначено покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі без конфіскації майна з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на установах, підприємствах, організаціях усіх форм власності строком на 2 роки.

Черкаський апеляційний суд

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору