Наливайченко презентував у Черкасах “План відновлення миру” на Донбасі

24 жовтня 2018, 12:52

Наливайченко презентував у Черкасах "План відновлення миру" на Донбасі

Про припинення війни та звільнення заручників, зміцнення обороноздатності країни, вирішення проблем вимушених переселенців та програму економічного росту тощо. Про це під час візиту до Черкас розповів лідер громадсько-політичного руху "Справедливість" Валентин Наливайченко, презентуючи свій "План відновлення миру" на окупованому Донбасі.

На думку політика, відновлення миру в Україні є ключовим кроком до повернення країни на шлях розвитку.

- План відновлення миру на Донбасі для нас є серйозним національним планом дій, який має бути спрямованим на вирішення ключових питань: запуск української економіки всередині, посилення обороноздатності українських збройних сил,  забезпечення безпеки наших громадян, знищення корупції у владі та цілого комплексу заходів очищення та оновлення країни. З такими базовими речами, їх розумінням, можна та необхідно втілювати в життя цей план дій, - розповів пан Валентин.

Валентин Наливайченко зауважив, що його план передбачає три ключових етапи: першочергові гуманітарні дії, укладення міжнародної угоди з відновлення миру та деокупації, а також втілення Національного плану дій для відновлення миру.

Політик вважає за необхідне залучити до виконання вказаних дій українські,  міжнародні та іноземні благодійні і безпекові організації, такі як: ООН, ЄС, ОБСЄ, НАТО, "Лікарі без кордонів" тощо.

- Першочерговими гуманітарними діями є: створення Центру зі звільнення заручників, розшук зниклих безвісти, яких зараз офіційно нараховується більше 700, допомога сім'ям переселенців із Донбасу. Цей комплекс питань необхідно підняти на державний рівень та розпочинати їх реалізацію, - повідомив Наливайченко.

Наливайченко презентував у Черкасах "План відновлення миру" на Донбасі

Фото: Про все

Пан Валентин переконаний у необхідності розробки та укладення нової міжнародної угоди з відновлення миру та територіальної цілісності України.

-  Саме така нова та дієва угода з нашими ключовими міжнародними партнерами, такими як Сполучені штати Америки та країни-члени ЄС, повинна бути підготовлена нами і за ініціативи саме наших національних інтересів. Ця угода потрібна Україні та українцям для відновлення законності та безпеки на окупованих територіях та відновлення гарантій територіальної цілісності, - повідомив пан Валентин.

Щодо плану деокупації та втілення Національного плану дій для відновлення миру, Валентин Наливайченко вважає необхідним в рамках зазначеної угоди створення Міжнародного економічного фонду. Кошти з фонду можуть бути спрямованими на відновлення житла, зруйнованого війною, на допомогу вимушеним переселенцям, щоб останні могли повертатися на деокуповані території.

Окрім того, на думку політика, Україні необхідно зсередини вибудовувати державу, робити її економіку конкуретноспроможною та потужною.

- Ми маємо зсередини ставати сильнішими, має працювати економіка. У нас у країні багато талановитих економістів,  котрі напрацювали програми розвитку промисловості, ІТ-технологій та багатьох інших сфер, котрі повинні витягнути економіку та підняти її на належний рівень, - розповів Наливайченко.

Лідер "Справедливості" повідомив присутнім на заході, що вважає необхідним створення Української добровольчої армії, на кшталт Збройних сил Швейцарії. Таке формування, на думку політика, підвищить українську обороноздатність.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору