Найвідоміші літератори Америки на Англії завітали у черкаську школу

18 лютого 2014, 14:08

«Англійську від американців» в живому спілкуванні почули минулих вихідних учні Черкаської спеціалізованої школи №17. У рамках одноденного мовного мінікемпу вихованці навчального закладу «познайомились» із Джеком Лондоном, Уолтом Вітменом, Лорою Уайлдер, Доктором С’ю, ДжоанРоулінг, Чарзом Буковськи та багатьма іншими.

Краще зрозуміти культуру та менталітет, а найголовніше мову англомовного світу учням допомогли десять волонтерів Корпусу Миру США, які приїхали з різних куточків України. Презентація життя та творчості літераторів відбувалась в ігровій формі. «Перевтілившись» у своїх героїв, американські гості намагались продемонструвати не лише події з життя авторів, а й навіть їхні характери.

За словами вчителя англійської мови СШ №17 Ольги Рахубовської, такі заходи у неформальній атмосфері сприяють кращому розумінню англійської. Ініціатором заходу виступив волонтер Девід Луго, який вже другий рік викладає англійську для учнів цієї школи.

– Наші діти змогли почути «живу» мову від представників різних Штатів Америки, – говорить Ольга Рахубовська. – Учні змогли використати на практиці знання, які здобули на уроках. Ми не вперше проводимо такі розважальні навчання. У нас діє проект «Жива бібліотека», розмовні клуби, а сама школа спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови. Результатами такої особливої уваги є призові та перші місця на міських та обласних олімпіадах з іноземної. Крім того, у рамках програми майбутніх лідерів «ФЛЕКС», щороку двоє школярів їде на стажування до Америки.
Після трьох секцій навчання, учні змогли пограти в різні ігри та за бажанням поспілкуватись із американцями.

– Тепер мені захотілось перечитати тих авторів, про яких я сьогодні вперше дізналась, – говорить учениця 11-Ф класу Тетяна Кулаковська. – Я із захопленням вивчаю англійську мову і збираюсь далі використовувати її у житті. Можливість поговорити з носіями мови – дуже важлива річ для мене. Волонтери виявились дуже веселими і цікавими особистостями.

За інформацією прес-служби департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору