Наймолодший сільський голова Черкащини уник відповідальності за “п’яну” їзду

05 вересня 2017, 09:07

Упродовж березня 2017 року Золотоніський суд розглянув відразу дві справи щодо адміністративних проступків Артема Володимировича Кухаренка – 24-річного сільського голови Подільського, що на Золотоніщині, пише "ІнфоМІСТ".

21 березня 2017 року Золотоніський міськрайонний суд розглянув матеріали справи про притягнення до адмінвідповідальності сільського голову Подільського Артема Кухаренка ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортом в стані алкогольного сп’яніння).

Згідно з протоколом поліції, 17 грудня 2016 року Кухаренко в Золотоноші по вулиці Незалежності керував автівкою в стані алкогольного сп’яніння. Огляд проводився у Центральній районній лікарні Золотоноші.

У судовому засіданні Кухаренко пояснив, що випив безалкогольного пива у великій кількості.

Згідно із законом, стягнення може бути накладено не пізніше, як через 3 місяці з дня вчинення правопорушення, строк накладання стягнення закінчився 17 березня (тобто за 4 дні до зазначеного судового засідання).

Отже, 21 березня, суддя Степченко постановив закрити провадженням у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків, передбачених ст. 38 КУпАП.

30 березня 2017 року Золотоніський міськрайонний суд розглянув справу про притягнення до адмінвідповідальності Артема Кухаренка за вчинення правопорушення передбаченого ст.124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху).

Згідно з матеріалами суду, 3 березня 2017 року Кухаренко в місті Золотоноша не вибрав безпечної швидкості руху, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з авто "Форд Експерт".

У судовому засіданні Артем свою вину визнав повністю. Суддя Середа визнав щире каяття обставиною, що пом’якшує відповідальність.

30 березня суд постановив визнати Кухаренка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, та піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в сумі 340 гривень.

Згідно з даними декларації, у 2016 році Артем Володимирович набув у власність ВАЗ 2102 (1980 рік випуску) вартістю 150 тисяч гривень.

Коментарі

Вгору