Начальник Державтоінспекції України запрошує черкащан до співпраці

03 березня 2014, 11:26

Начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко пропонує громадянам відкритий діалог. Всі бажаючі можуть прийти на прийом до очільника Державтоінспекції, висловити свої зауваження та пропозиції щодо поліпшення роботи ДАІ.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ в Черкаській області.

Особисте спілкування, вважає начальник ДАІ, дозволить подивитися на роботу служби очима пересічного громадянина, виявити недоліки та проблемні питання, які потребують нагального вирішення.

- Ми повинні почути людей та розпочати плідну співпрацю з громадськістю. Саме відкритий діалог з людьми є дієвим кроком до відновлення довіри до міліції, - зазначає Анатолій Сіренко. - У громадян є чимало пропозицій щодо поліпшення взаємовідносин між працівниками ДАІ та водіями, ефективності організації дорожнього руху в столиці та регіонах, змін до законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, використання нових форм роботи з профілактики аварійності тощо.

Особисто поспілкуватися з керівником Державтоінспекції України, або ж записатися на прийом громадяни можуть за телефоном: (044)272-57-52.

Особисто поспілкуватись з в.о. начальника Державтоінспекції Черкаської області Віталієм Стрієм, або ж записатися на прийом громадяни можуть за телефоном: (0472) 36-01-31.

Вгору