“Була вся побита, стіни в крові”: подробиці жорстокого убивства на Золотоніщині

11 лютого 2023, 13:11

На фото - Тетяна Очеретько, світлина надана братом вбитої

На Золотоніщині 28-річний чоловік жорстоко убив жительку села Гельмязів. Трагедія сталася позавчора увечері. Загибла жила сама.

38-річну Тетяну Очеретько знайшли мертвою у її будинку. Вдома вона була сама. Чоловік працює за кордоном, а її син навчається в іноземному виші.

"Це сталося позавчора (9 лютого, - ред.), - розповідає для Про все брат загиблої Вадим Бородкін. - Незадовго до цього, сестра побачила цього чоловіка у себе у дворі. Вона його знає, бо це її кум. Хрестила його дитину. Вона злякалася, бо ворота були закриті і він невідомо як потрапив на територію. Начебто приходив по якісь таблетки від температури. Потім він десь зник. Увечері сестра пішла по дрова і побачила, що немає сокири. Зателефонувала до баби, у якої він жив. Це мати чоловіка Тані. Вона мала запасні ключі від будинку. На той момент ключі були на місці. Сестру знайшли наступного дня мертвою. Була вся побита, стіни в крові. Не зрозуміло поки, чи вони боролися чи вона потім намагалася встати".

На фото - підозрюваний

Ймовірною причиною убивства Вадим вважає гроші. Жінка заощаджувала і збиралася виїхати до Канади.

"Він її закрив у хаті. Значить, ключі він дістав, бо вона завжди закривалася, - пояснює брат. - Забрав машину і втік. Знаю, що він з пів року сидів вдома. Переховувався, бо нібито втік з армії. Раніше він був нормальним. Була дружина, але покинула його. Знайшов якусь іншу, але і та покинула. Думаю, він пішов до Тані, бо її чоловік працює за кордоном і постійно пересилав їй гроші. Вона збирала, аби виїхати в Канаду жити. Він знав, що там є гроші".

На момент підготовки матеріалу стало відомо, що підозрюваного у вбивстві вже впіймали. Цю інформацію підтвердили у поліції.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору