На Золотоніщині поховали військового, який служив у спецпідрозділі Центру спецоперацій “А” СБУ”

18 серпня 2023, 17:47

У російсько-українській війні загинув захисник із Золотоніщини Сергій Олександрович Валовий. Йому було 28 років, пише Золотоноша.city.

Чоловік закінчив місцевий НВК і цього ж року вступив до інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Після закінчення працював у СБУ. З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист держави.

15 серпня потрапив під ворожий обстріл у Запорізькій області, отримав тяжке поранення несумісне з життям.

У воїна залишилась дружина, з якою він рік як одружився. Також у захисника лишилася сестра, вона теж військова. Батько на фронті з часів АТО, у спецвійськах. У переддень загибелі захисника, батько й син зустрілися. Ввечері пили каву. Служили на одному напрямку.

Сергій має особисту нагородну зброю і орден "За мужність" третього ступеня.

17 серпня в Києві з Сергієм Валовим попрощались у підрозділі «Альфа». Сьогодні, 18 серпня, військового провели в останню путь у рідному селі Деньги.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Дариса :

Допис про воїна і дальші реклама: усі найкращі новини Черкас та регіону ви можете отримати… Розумію, що збіг, але новини бувають не лише хороші. Або вже поганих не друкуйте.

Вгору