На Золотоніщині прокуратура захистила права дитини-сироти на спадкове майно

19 вересня 2016, 18:33

суд

Під час вивчення Драбівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури стану збереження майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, встановлено факт порушення права неповнолітнього жителя Драбівського району, 2000 року народження, на спадкове майно.

Встановлено, що у дитини, яка на час відкриття спадщини була малолітньою та вважається такою, що прийняла спадщину після смерті своєї матері, відкрилась спадщина у вигляді житлового будинку та земельної ділянки, що знаходяться в одному з сіл Чорнобаївського району. Однак, неповнолітньому було відмовлено у видачі відповідного свідоцтва через відсутність документів, що посвідчують право власності на спадкове майно.

У зв’язку з вищевикладеним, реалізовуючи функцію представництва інтересів громадян в судах у випадках, визначених законом, Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовною заявою про визнання за неповнолітнім права власності на спадкове майно, яка на цей час перебуває на розгляді в Чорнобаївському районному суді.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкасько області

Поділитись

Коментарі

Вгору