На Золотоніщині ліквідували пожежу на виробництві

16 березня 2017, 16:40

13 березня в селі Благодатне (колишнє село Чапаєвка) на території ТОВ «Черкаський деревопросочувальний комбінат», розташованому на вулиці Заводській виникла пожежа в приміщенні цеху з виготовлення паливних брикетів, інформує Управління ДСНС України у Черкаській області.

На боротьбу із вогнем на місце оперативно прибули рятувальники Золотоніської пожежно-рятувальної частини, які повністю ліквідували пожежу. Унаслідок сильного задимлення приміщення цеху вогнеборцям довелось працювати в апаратах на стисненому повітрі.

Унаслідок пожежі вогнем було знищено дошки, пошкоджено електропроводку та тирсову сировину. Причиною пожежі за попередніми даними стало коротке замикання електропроводки.

Даний об’єкт у липні 2016 року перевірявся інспекцією ДСНС щодо дотримання керівництвом заходів пожежної та техногенної безпеки. За результатами перевірки, через незадовільний протипожежний стан об’єкту,  фахівці ДСНС направили до суду позовну заяву щодо заборони експлуатації ТОВ «Черкаський деревопросочувальний комбінат».

Серед основних порушень правил пожежної безпеки, що створювали реальну загрозу виникнення пожежі, були: використання будівельних конструкцій з ненормованими межами вогнестійкості, відсутність вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій, не дотримання протипожежних розривів між будинками та спорудами, звуження шляхів евакуації, відсутність систем зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, систем автоматичної пожежної сигналізації.

 

Вгору