На знак протесту черкаські школярі зіграли в баскетбол у кабінетах чиновників (фото, відео)

15 червня 2018, 12:10

Фото: Про все

Під стінами Черкаської міської ради проходить акція протесту. Її причиною стало рішення депутатів міської ради про перенаправлення коштів з ремонту НВК ЗОШ №34 на фінансову допомогу КП "ЧЕЛУАШ". 

Фото: Про все

Черкащани вимагають передбачити кошти на ремонт спортивних залів у черкаських школах. До акції долучилися школярі з різних шкіл міста та їхні батькі, які зіграли в баскетбол прямісінько у холі державної установи та в кабінетах чиновників. Ні міського голови, ні його заступників наразі на робочих місцях немає.

"Без спортивної зали залишилося 600 дітей - учнів ЗОШ №34. А також у некомфортних та непридатних умовах займаються спортсмени із секцій баскетболу, міні-футболу та волейболу. Зняття коштів з ремонту зали - це цинізм вищої проби. Тим більше, що пропозиція була внесена з голосу, її не погоджували в профільному департаменті освіти. Одним голосуванням була вбита мрія багатьох дітей стати чемпіонами. 22 депутати, які проголосували за зняття коштів, направили їх на найбільш корумповану статтю видатків - ямковий ремонт доріг", - йдеться у зверненні-вимозі від батьків черкаських школярів та окремих депутатів міськради.

За словами пікетувальників, основною вимогою акції є те, щоб міський голова наклав вето на це рішення. У разі, якщо не можливо накласти вето, тоді у найближчі дні скликати позачергову сесію і повернути кошти на ремонт спортивної зали школи №34.

Вгору