На завтра скликається позачергова сесія Черкаської міської ради

20 лютого 2014, 19:55

Сьогодні заява від міської Народної ради Черкас, куди входить громадськість та депутати від «Вільних демократів» та «Батьківщини», була вручена секретарю Черкаської міської ради Віктору Білоусову.

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

Депутати і представники громадськості домоглися скликання позачергової сесії міської ради на завтра на 12.00.

У порядку денному - з питання відставки виконавчого комітету і секретаря міської ради. Крім того, Народна рада звертається до депутатів Партії регіонів покинути лави партії та вийти із фракції.

Тест заяви:

Народна рада м. Черкаси 

Секретарю Черкаської міської ради

Білоусову В.Ф.

Членам виконавчого комітету

Черкаської міської ради

Депутатам Черкаської міської ради

Фракція партії регіонів

Заява

Відповідально заявляємо, що режим Януковича остаточно делегітимізований. Влада розпочала террор власного народу. Разом з тим, органи влади на місцях мають діяти в інтересах народу, а не кривавого режиму. Незважаючи на це Виконавчий комітет Черкаської міської ради на чолі з Секретарем Білоусовим В.Ф. фактично виконує команди злочинного режиму.

З метою забезпечення нормальної життєдіяльності міста Черкаси, відновлення контролю за містом з боку громади, збереження життя та здоров'я мешканців Черкас Народна рада Черкас вимагає:

• Відставки Виконавчого комітету Черкаської міської ради та її секретаря Білоусова.

• Негайного скликання позачергової сесії Черкаської міської ради для обрання нового складу Виконавчого комітету.

• Від депутатів – членів фракції Партії регіонів – персонального виходу з фракції Партії регіонів та виходу з лав Партії регіонів. В іншому випадку, вважатимемо вас співвідповідальними за злочини режиму проти власного народу.

Поділитись

Коментарі

Вгору