На залізниці затримали 31-річного смілянського “пенсіонера”

09 квітня 2015, 14:39

Безымянный

Працівники лінійного відділу на ст. ім. Т. Шевченка в дизель-потязі виявили 31-річного жителя м. Сміла, який в касі залізничного вокзалу придбав проїзний квиток для пільгового проїзду пред’явивши підроблене пенсійне посвідчення, інформує газета Сміла.

Під час профілактичного відпрацювання дизель-потягу сполученням ст. Гребінка – ст. ім. Т.Шевченка, до працівників міліції звернулася провідниця вагону, яка повідомила, що у одного із пасажирів пенсійне посвідчення викликає підозру. Правоохоронці, в присутності понятих, вилучили у пасажира пенсійне посвідчення з явними ознаками підробки, а також квиток придбаний по ньому.

Правопорушник пояснив, що придбав бланк пенсійного посвідчення у невідомого чоловіка на міському ринку та особисто вніс дані і вклеїв свою фотографію, щоб користуватись ним для безкоштовного проїзду в приміському залізничному електротранспорті.

Вилучений документ направлено на експертне дослідження до НДЕКЦ УМВС України на Одеській залізниці.

«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 (Використання завідомо підроблених документів) КК України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років», – повідомив начальник ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко.

Коментарі

Вгору