На уманських міліціонерів напав чоловік із ножем

28 травня 2015, 12:02

7118021

УМВС України в Черкаській області по телефону надійшло повідомлення від невідомої особи про те, що в селі Дмитрушки Уманського району місцевий житель вчиняє хуліганські дії, пише Провокатор.

Виїздом на місце події встановлено, що чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив сварку в сім’ї. У результаті цього члени його сім’ї та сусіди за допомогою мотузки прив’язали до металевого стовпа в літній кухні.

Жінка дозволила працівникам міліції пересвідчитися, що чоловік здоровий та неушкоджений, та повела їх до літньої кухні. Однак чоловік невідомим способом звільнився та вибіг до працівників міліції, погрожуючи ножем.

Працівники міліції попередили, що в разі неприпинення протиправних дій, до нього будуть застосовані заходи фізичного впливу, та здійснили попереджувальний постріл у повітря.

При цьому один із працівників оперативної групи вибив із рук нападника ніж та надягнув йому наручники.

Після цього громадянина доставили до Уманської районної лікарні для визначення ступеня сп’яніння. У результаті встановлено, що чоловік перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння (вміст алкоголю в крові – 2,99‰).

Уманчанина затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, повідомляють у прес-службі уманської прокуратури.

Поділитись

Коментарі

Вгору