На Уманщині дітей вчили, як правильно обирати професію

30 червня 2017, 19:00

Нещодавно фахівці Уманського районного центру зайнятості провели зустріч з близько 100 школярами дитячих оздоровчих таборів «Мрія», «Колосок», «Бересток» та «Дивокрай». Дітей ознайомили з актуальними професіями регіону та через інтерактивні ігри дали можливість розпізнати свої таланти, повідомляє Уманський РЦЗ.

- Сподіваємося, що заходи, які фахівці центру зайнятості проводять в літніх таборах, допоможуть школярам свідомо обрати професію, яка приноситиме їм задоволення та успіх. Тому формувати професійні інтереси і нахили, пізнавати свої можливості та здібності необхідно ще в шкільному віці, – підкреслив директор Уманського районного центру зайнятості Василь Скрипник.

Старшокласники та молодші школярі з великим захопленням брали активну участь у профорієнтаційних заходах: учні розповідали ким вони мріють стати у майбутньому та охарактеризовували професії своїх батьків. Як з’ясувалося, для більшості дітей саме професії батьків є цікавими та потрібними. І це не дивно тому що загальновідомо – батьки для дітей є взірцем у житті. Діти намагаються бути схожими на них тому, переважно, обирають професії своїх найрідніших.

Жвавий діалог серед молоді викликало обговорення та характеристика різноманітних робітничих професій та розмір заробітної платні. З особливим інтересом школярі взяли участь в інтелектуальних іграх та вікторинах, відгадували кросворди, загадки, декларували прислів’я та приказки на професійну тематику.

Молодші школярі стали учасниками конкурсу малюнків на асфальті «Світ професій очима дітей», де мали змогу відобразити своє бачення майбутньої професії наочно.

Допомога фахівців центру зайнятості в майбутньому дітям стане у нагоді при визначенні власної професії.

Вгору