Чекали на оновлення півстоліття: як волонтери модернізували черкаські операційні (відео)

30 червня 2017, 19:21

За три місяці благодійники зібрали понад 400 тисяч гривень – замінили операційні столи та лампи у трьох із дев'яти операційних. Черкаські операційні модернізували завдяки волонтерам. За три місяці їм вдалося те, чого хірурги лікарні швидкої медичної допомоги чекали майже півстоліття. Благодійники замінили в операційних давно проіржавілі операційні столи та обладнали нове освітлення, повідомляє "5 канал".

В операційних Черкаської лікарні швидкої допомоги щодня оперують понад десяток пацієнтів. Лікарі бідкаються, що повсякчас потерпають через застаріле обладнання.

 - Стіл не підіймався і не опускався по висоті. То доводилось підставляти під ноги підставки, щоб можна було побачити, що потрібно в рану подати, – розповідає старша медсестра операційного блоку Тетяна Тихопій.

Допомогти лікарям взялися волонтери People's Project. За три місяці зібрали понад 400 тисяч гривень через проект "Операція "Світло" – замінили операційні столи та лампи у трьох із дев'яти операційних.

- Подивилися фотографії, запросили дані, вони нам все показали. Ну це, вибачте мене, жах! Я вважаю, ризикувати життям людей – тобто у нас війна війною, – але у нас є цивільна людина, яка вимушена в таких умовах бути прооперованою, – пояснює керівник Центру волонтерів People's Project Максим Рябоконь.

Як кажуть лікарі, допомога є дуже вчасною, адже найближчим часом медзаклад стане центром госпітального округу.

- Це буде лікарня госпітального округу, яка буде обслуговувати півмільйона населення і надавати екстрену медичну допомогу. На сьогодні ми обслуговуємо понад 300 тисяч населення, – розповідає головний лікар Олександр Федорук.

Волонтери кажуть – готові відгукнутися на прохання допомогти й іншим лікарням. У пріоритеті – ті, хто допомагає бійцям АТО.

сергей сказав:

Больница работает с 1978 года и за годы независимости и при нынешних взятках за операции можно было уже несколько раз обновить и без этих бездельников-волонтеров

Вгору