На спуски і підйоми Черкащини висипали майже 200 тонн протиожеледної суміші

20 січня 2017, 14:50

21122

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення проходила ввечері 19 січня та вночі 20 січня проходила майже у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

Загалом, за добу було використано майже 200 тонн протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, протиожеледною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху.

Впродовж доби до обробки асфальтового покриття на автодорогах області загального користування залучалося 20 піскорозкидувачів, 5 автогрейдерів і тракторів та 10 навантажувачів, у роботах на дорогах було задіяно понад 50 автодорожників. Вранці 19 січня у черговому режимі роботи перебували 88 одиниць техніки та 115 працівників ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні, 20 січня, роботи з ліквідації наслідків зимової стихії продовжуються.

Станом на ранок 20 січня, в результаті злагодженої роботи автодорожників, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору